Úřední deska
Veřejná vyhláška Opatření obecné povahy Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích - Stanovení PÚP - sil. č. III/24032, Sazená
Zveřejněno od 26. 8. 2026 do 11. 9. 2026
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
Zveřejněno od 7. 8. 2026 do 10. 10. 2026
OOP zákaz odběru povrchových vod - stále platí
Zveřejněno od 7. 8. 2026 do 30. 9. 2026
Podřipsko se mění
Zveřejněno od 4. 8. 2026 do 4. 9. 2026
https://podripsko.chytreformulare.cz/
Vedra, sucho, přívalové deště nebo ubývající voda v krajině. To všechno už dnes ovlivňuje život v našem regionu. A Podřipsko čekají i další výzvy, které budou mít dopad na krajinu i každodenní život nás všech: nové dopravní stavby, dramatické zkrácení dojezdové doby do Prahy, tlak na rozvoj území...
Rozpočtové opatření č.2
Zveřejněno od 8. 6. 2026 do 31. 12. 2026
Závěrečný účet za rok 2025
Zveřejněno od 22. 5. 2026 do 30. 6. 2027
Rozpočtové opatření č.1
Zveřejněno od 24. 4. 2026 do 31. 12. 2026
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí neinv.dotace 1/2026
Zveřejněno od 21. 1. 2026 do 31. 1. 2029
